^^ Hogwarts Akademisi ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^^ Hogwarts Akademisi ^^

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tom Mathers Black

YazarMesaj
Tom Mathers Black

Tom Mathers Black

Asam : Alamadım
Özel Yetenek : Alamadım
Rp Yaşı : 12
Patronus :

Character sheet
Büyü Gücü:
Tom Mathers Black Left_bar_bleue10/10Tom Mathers Black Empty_bar_bleue  (10/10)

Tom Mathers Black Empty
MesajKonu: Tom Mathers Black   Tom Mathers Black Icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 11:29 am

İsim:Tom Mathers
Soyisim:Black
Kişisel Betimleme[En az 4 satır]:Mathers her zaman "Karanlık Lord" olmak istemiştir ama bu konuda annesi ve babası ona olması için çok baskı uygulayınca ister istemez gönlü Ölüm Yiyenliğe kayar bu yüzden Mathers'ın hem bir tarafı Kötü hem bir tarafı iydir ama kötü tarafı daha fazladır ama asla ve asla "Karanlık Lord" olmaktan vazgeçemez.Çünkü;babasının tek oğludur
Fiziksel Betimleme[En ez 3,5 satır]:Mathers 1,60 boylarında sarı saçlı mavi gözlü yakışıklı bir çocuktur ve derisini rengi ona daha da fazla hava katmaktadır.
Fiziksel Portre[Karakter resmi konulacak]:
http://assyifa14.files.wordpress.com/2008/05/chace_crawford-6.jpg
Aile Yaşamı & Özgeçmiş:Black Family
Örnek Rp:
Mathers çok önceden uyanmış ve sınıfa gelmişti ilk kez bu kadar heyecanlıydı.Çünkü;İlk kez bir Sihirli Yaratıkların Bakımı dersine giriyordu.Çok erken geldiğini yarım saat sonra anladı.Mathers sıkıntı içinde gelebilecek birini bekliyordu.O anda aklından bir sürü düşünce geçiyordu,bunlardan bazıları açlığıyla ilgiliydi.Mathers sınıfa yemek yemeden gelmişti ama yemeğe gidip ilk dersi kaçırmak istemedi.O anda kapıdan biri geçiyordu,Mathers koşarak seslendi

"Hey dostum,yemek salonuna mı gidiyorsun?"

Çocuk evet anlamında başını salladı Mathers buna çok sevindi.Çünkü;Midesinde zil çalıyordu.Çocuk yürümeye başlamıştı.Mathers koşarak o çocuğa yaklaştı ve şu sözleri söyledi

"Hey bana yemek getirebilir misin?Dersi kaçırmak istemiyorum da."

Çocuk evet anlamında başını sallayarak uzaklaştı,Mathers onu beklemeye başladı.Yavaş yavaş ta olsa sınıf dolmaya başlamıştı.Mathers'ın yan sırasına arkadaşı Oliver öbür yanına Ruby oturmuştu.Mathers derin hülyalara dalmıştı ama hala karnı açtı,tam o anda çocuk içeri girdi ve elinde bir tane de olsa çörek vardı.Çocuk bunu Mathers'a uzattı.Mathers aldı ve kızgın bir tavırla söylenmeye başladı

"İyiki geldin biraz daha geç kalsaydın hem ders başlayacaktı hemde ben açlıktan ölecektim,hadi bakalım sende dersliğine artık."

Mathers çöreğinin gelmesinden memnundu ama biraz geç gelmişiti bu yüzden canı sıkkındı.Az sonra öğretmenin geleceğini biliyordu bu yüzden elini çabuk tutup yemeye başladı.Kapının gıcırdamasıyla,Mathers korkuya kapılıp çöreğini yere düşürmesi bir olmuştu.Neyse ki doymuştu yoksa bu açlıkla ders dinlemeyecekti.Çok gürültü vardı ama profesörün girmesiyle son bulmuştu.Öğretmen yürüyüp elindeki kitabı masaya bırakmasıyla büyük bir ses yükseldi,bu ses öğretmenin kitabının masaya yaptığı etki sonucu çıkan sesti.Öğretmen asasını salladı ve tahtada görüntü oluştu ve öğretmen anlatmaya başladı

"Evet çocuklar bu günkü dersimizde çok yararlı ve zararsız hayvanlardan birini işleyeceğiz.. Bu gördüğünüz hayvan bir çeşit böcektir. Bu tür böceklere -Toz böceği- denir. Bu böcekler bayağı ünlüdür. Bu türü ünlü yapan şey ise şu anda gördüğünüz kanatlarından dökülen minik tozlar.. Şimdi size bu sihir tozları ve sihir tozlarının ne işe yaradığını ayrıntılı bir şekilde öğreticam."

Mathers bu böceğin ismini duyunca gülmekten kendini alamadı ama içinden "Bence bu böceğin adı papağan böceği" olmalıymış diye geçirdi.Çünkü;tahtadaki resimdeki böceğin renkleri aynı papağanı andırıyordu.Biraz da olsa gülümsemeye başladı.Herhalde ilk dersi güzel geçecekti.

"Burada Böceklerden alınan sihir tozlarını görüyorsunuz ve ardından bu tozların öğütüldüğünü görüyorsunuz son olarakta bu öğütülenlerden bi asa yapıldığını görüyorsunuz.. Sanırım her kez bu sihir tozlarının ne için kullanıldığını anladı ama anlamayanlar için birazdaha açıklayıcı konuşayım.. Sihir tozları öğütülerek diyer asa malzemelerinin içine karışıp asa oluşturuyor. Bakın çocuklar asayı tek başına sihir tozu oluşturmaz başka şeylerde lazım.. Evet herkez sanırım anladı."

Mathers tahtaya dikkatlice bakıyordu.İlk önce tozun resmi daha sonra öğütülme resmi gelmişti.Mathers daha dikkatli baktığında bu tozun asa yapımında kullanıldığını anladı.Öğretmenin dediği Mathers'ın komiğine gitmişti tabikide tek bir tozdan asa yapılamazdı.Gülümsedikçe gülümsemeye başladı.Mathers için bu ders çok güzel geçiyordu.

"Veee gelelim şu soruya -Biz bü böcekten nasıl koruna biliriz? Çocuklar hiç aklınıza öyle bir soru gelmesin çünkü bu hayvan son derece zararsızdır hiç bir şey olmaz. Evet ödevinizi veriyorum. Aklınıza gelebilecek en sevdiğiniz yada en korktuğunuz farketmez bir hayvan seçiyorsun onunla ilgili çeşitli veriler toplayıp resimler bulup en az 1 parşömene yazıp getiriyorsunuz. Ve bana herhangi bir konuda olacak sorularınız için "ders saatleri" dışında profesörler odasında bulabilirsiniz. Hepinize sihirli günler.. Çıkabilirsiniz."

Mathers "Griffin"i araştıracaktı.Çünkü;Onları çok seviyordu.Profesör bunu söyledikten sonra herkes dağılmaya başlamıştı.Mathers ders kitaplarını topladı,asasını ve kalemini büyük bir dikkatle cebine koydu ve sınıftan çıkan topluluğun arasına girdi az kalsın eziliyordu ama ezilmemişti.En sonunda dışarı çıkmayı başardı.Bir sonraki ders için dersliğe yürümeye başladı.

Tom Mathers Black
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cassandra Amy Black
» Merlin Daniel Marshall Black
» Black Ailesi ~Toujours Pur~
» Hayley Jasmine Black
» Daniel Jacob Benjamin Black