^^ Hogwarts Akademisi ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^^ Hogwarts Akademisi ^^

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Kurt"cuk Part 2. xD

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Edward.J.E.Cullen
Ravenclaw V.Sınıf Öğrencisi
Edward.J.E.Cullen

Erkek
Savaşta Tarafı : Ölümyiyen de lorda kıl oldum,şimdi n'olecek? XD
Rp Sevgilisi : Cassandra Amy Black// Kaçıracaam seni dağdaki barakaya, evinin kadını çocuklarımın anası olcaaan! XP
Asam : ~
Özel Yetenek : Animagus(Siyah Kurt)
Rp Yaşı : 15
Patronus : ~

"Kurt"cuk Part 2. xD - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: "Kurt"cuk Part 2. xD   "Kurt"cuk Part 2. xD - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 11:21 pm

En son şüphe edeceğim konu...

Cass'in bunu söyledikten sonraki davranışları çok...hüzünlüydü. O akdar sıradışı mimikler sergilemişti ki, belki farkında değildi ama elini bileğine götürmesi bile Edward için bir anlam teşkil ediyordu. Gerçi ne olduğunu anlayamamıştı ama...
Anlatmak zorunda değilsin, ısrar etmiyorum. Ama anlatabilirsin.
Biliyorsun her ne kadar gözyaşına sebep olsa da onlardan kurtulmak için önce serbest bırakmalısın. Kapıları kitlersen içeride hapsolursun...Anılarının seni mahvetmesine izin verme, bir daha geri dönemeyeceğin kadar uzakta artık onlar!
Gene edebiyat kitabı gibi konuşmaya başlamıştı işte, bir an önce çenesini kapadı ve Cass'e anladığına dair bir bakış attı.
Eğer Cass onun animagusu olduğunu öğrenmeseydi ve bu durumda bunları duyan Edward olsa yine söylemezdi.Belki de bunları Edward'ın kendisi anlamalıydı.
http://expelliarmus.express-forum.com/forum.htm
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın
Savaşta Tarafı : ~O Tam Bir Kötü!~ Sevgilisi de Lord'dan gıcık alıyor XD Lord'da abisi... Ne 2Lem xD
Rp Sevgilisi : ~Edward.J.Cullen~ Kaçır beni xP. Evimin kadını 12 çocuğumun anası olucam xD
Özel Yetenek : ~Animagus x Puma~
Rp Yaşı : ~15.
Patronus : ~Yılan~

Character sheet
Büyü Gücü:
"Kurt"cuk Part 2. xD - Sayfa 2 Left_bar_bleue10/10"Kurt"cuk Part 2. xD - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (10/10)

MesajKonu: Geri: "Kurt"cuk Part 2. xD   "Kurt"cuk Part 2. xD - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 1:16 am

"Anlatmak zorunda değilsin, ısrar etmiyorum. Ama anlatabilirsin.
Biliyorsun her ne kadar gözyaşına sebep olsa da onlardan kurtulmak için önce serbest bırakmalısın. Kapıları kitlersen içeride hapsolursun...Anılarının seni mahvetmesine izin verme, bir daha geri dönemeyeceğin kadar uzakta artık onlar!"

Edward yine anlaşılmayan bir dilde konuşmuştu. Ama bu sefer anlayabilmişti. Boşuna insana 'işine gelenleri anlar' demiyorlardı.

"Hem de hiç geri dönemeyeceğim kadar uzak!" deyiverdi Cassandra.

Belki konuşmak rahatlatacaktı Cassandra'yı. Edward da iyi bir dinleyiciydi... Bu değerlendirilecek güzel bir fırsattı.

"Bunu nasıl açıklayacağımı bilmiyorum ama...
Bak Edward,hiç girmemen gereken işlere girdim. Çok kötü şeyler oldu. Bilirsin işte alışkanlıklar... Vazgeçilemiyorlar,ben vazgeçtim ama gerçekten zor oldu. Ve bana bunu yaşatandan hala intikamımı alamadım! Alamayacağım da..."

Gözlerinin altı dolu dolu olmuştu,ağlayacak gibiydi. Ama Edward'ın yanında mı? Asla! O güçlü bir kızdı. Bir erkeğin yanında ağlamazdı. Onu tek üzen şey Mél'di. Onun dışında kurtulduğuna -Brendon'dan ve bağımlılıklarından- seviniyordu.
Edward.J.E.Cullen
Edward.J.E.Cullen

Erkek
Rp Sevgilisi : Cassandra Amy Black// Kaçıracaam seni dağdaki barakaya, evinin kadını çocuklarımın anası olcaaan! XP

MesajKonu: Geri: "Kurt"cuk Part 2. xD   "Kurt"cuk Part 2. xD - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 2:09 pm

Cass bir anlığına tereddüt etse de söyleyecek gibi gözüküyordu;

Bunu nasıl açıklayacağımı bilmiyorum ama...
Bak Edward,hiç girmemen gereken işlere girdim. Çok kötü şeyler oldu. Bilirsin işte alışkanlıklar... Vazgeçilemiyorlar,ben vazgeçtim ama gerçekten zor oldu. Ve bana bunu yaşatandan hala intikamımı alamadım! Alamayacağım da...

Edward düşünceli düşünceli başını salladı. Kapalı bir konuşmaydı ama Edward salak değildi, anlayabiliyordu. Kafasındaki soru işaretleri cevapla örtüştürdüğünde %100 net olmasa da bir cevap çıkıyordu.
Edward ne cevap vereceğini şaşırmış durumdaydı, mimiklerine yansıtmamaya çalışıyordu.
Sebebi söylediklerine karşı geçirdiği şok değildi, daha kişisel nedenleri vardı.Edward tabii ki onun gibi olmamıştı hiçbir zaman ama konu intikam olunca altta kalmayı kabul edemeyen biriydi. Yapılanın karşılığı verilmeliydi, göze göz dişe diş. Belki saygısızlık ya da saygısızlık mealinden dolayı daha fazla cevap bile verebilirdi. Sonuçta intikam gerekli olduğu kadar da zevkli bir eylemdi. Yine de Cass'e gidip intikam al diyemezdi, biraz daha mantıklı düşünmeliydi.
...Ve sen bunun için bir daha yüzüne bile bakmayacağımı düşündün, öyle mi? diye mırıldandı.
Bak,eski Cass benim pek umrumda değil açıkçası. İnsanların evreleri vardır, zamanla bunları atlatırlar. Herkes mutlaka zamanında batağa batmıştır, ben şuanki Cass ile ilgileniyorum ,yani....sorun değil! Şimdi iyi misin?
Fazla üstüne gitmemiş olmayı umuyordu.
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın
Savaşta Tarafı : ~O Tam Bir Kötü!~ Sevgilisi de Lord'dan gıcık alıyor XD Lord'da abisi... Ne 2Lem xD
Rp Sevgilisi : ~Edward.J.Cullen~ Kaçır beni xP. Evimin kadını 12 çocuğumun anası olucam xD
Özel Yetenek : ~Animagus x Puma~
Rp Yaşı : ~15.
Patronus : ~Yılan~

Character sheet
Büyü Gücü:
"Kurt"cuk Part 2. xD - Sayfa 2 Left_bar_bleue10/10"Kurt"cuk Part 2. xD - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (10/10)

MesajKonu: Geri: "Kurt"cuk Part 2. xD   "Kurt"cuk Part 2. xD - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 4:34 pm

"...Ve sen bunun için bir daha yüzüne bile bakmayacağımı düşündün, öyle mi?" diye mırıldandı Edward.

"Belki biraz..." diyebildi sadece Cass.

Böyle birşeyi herkes yapabilirdi. Kim geçmişi böyle olan biriyle takılabilirdi ki? Yani Cass bu olayı sadece Edward'a bağlamadan,genel konuşmuştu ama heralde yanlış anlaşılmıştı.

"Bak,eski Cass benim pek umrumda değil açıkçası. İnsanların evreleri vardır, zamanla bunları atlatırlar. Herkes mutlaka zamanında batağa batmıştır, ben şuanki Cass ile ilgileniyorum ,yani....sorun değil! Şimdi iyi misin?"

Kesinlikle çok garip ve mutlu hissetmişti. Gerçekten Edward'a güvenmişti. Çok etkilemişti onu... Saf saf sırıtarak konuşmaya başladı;

"Gerçekten çok iyisin..."

Aslında iyi pek güzel bir kelime olmamıştı. Cass'ın tarafı söz konusu olunca... Peki ya Edward? O nasıl biriydi,ne taraftaydı? Aklı çok karışmıştı yine.
Edward.J.E.Cullen
Edward.J.E.Cullen

Erkek

MesajKonu: Geri: "Kurt"cuk Part 2. xD   "Kurt"cuk Part 2. xD - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 5:38 pm

Gerçekten çok iyisin... dedi sırıtarak. Edward pis pis sırıtıp omuz silkti.
Edward görünüşte cidden iyi biri gibi gözüküyordu belki ama kişisel kötülükleri kendine özgüydü. O daha çok tarafsızdı, sevmediği insanları üzmekten zevk alıyordu belki, ama bu onu kötü yapar mıydı? Kendisi gibi üzdüğü kişiden hoşlanmayanlar için de kötü adam mı olurdu, yoksa bir kahraman mı?

Öyle miyim dersin? dedi kendi kendine konuşur gibi.
Düşünceli düşünceli önündeki masanın çıkıntılarını incelerken Cass'in okulda abisi hakkında dediği şey geldi.Tanıştıklarında bile aklına gelmemişti bu. Gözleri büyüdü;
Lord dediğin abin Domuz Kafasında tanıştığımız mıydı yoksa başka abilerin de var mı???
Ayaklarını yere sürtmeye devam etti bir yandan...

"Kurt"cuk Part 2. xD
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Kitap "Kurdu"