^^ Hogwarts Akademisi ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^^ Hogwarts Akademisi ^^

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Trajik abi-kardeş xD

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Cassandra Amy Black
Ravenclaw V.Sınıf Öğrencisi
Cassandra Amy Black

Kadın
Savaşta Tarafı : ~O Tam Bir Kötü!~ Sevgilisi de Lord'dan gıcık alıyor XD Lord'da abisi... Ne 2Lem xD
Rp Sevgilisi : ~Edward.J.Cullen~ Kaçır beni xP. Evimin kadını 12 çocuğumun anası olucam xD
Asam : ~
Özel Yetenek : ~Animagus x Puma~
Rp Yaşı : ~15.
Patronus : ~Yılan~

Character sheet
Büyü Gücü:
Trajik abi-kardeş xD - Sayfa 2 Left_bar_bleue10/10Trajik abi-kardeş xD - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (10/10)

Trajik abi-kardeş xD - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Trajik abi-kardeş xD   Trajik abi-kardeş xD - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 6:17 pm

Out: Edward'dan iste ısırabilir sorun yok yani. xD lol!
http://expelliarmus.express-forum.com/forum.htm
Edward.J.E.Cullen
Edward.J.E.Cullen

Erkek
Savaşta Tarafı : Ölümyiyen de lorda kıl oldum,şimdi n'olecek? XD
Rp Sevgilisi : Cassandra Amy Black// Kaçıracaam seni dağdaki barakaya, evinin kadını çocuklarımın anası olcaaan! XP
Özel Yetenek : Animagus(Siyah Kurt)
Rp Yaşı : 15
Patronus : ~

MesajKonu: Geri: Trajik abi-kardeş xD   Trajik abi-kardeş xD - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 8:01 pm

Dj yeni bir soru sordu;
"Dur bir dakika, Robert Cullen'ı tanıyor musun? O-"
"O bir vampirdi. Tanıdığım sayılı vampir ailelerdendir Cullen ailesi. O halde sen de vampirsin. Robert'ı tanıyor musun?"

Edward dayandığı yerde doğrulup ilgiyle baktı. Abisini uzun zamandır görmemişti, 5 yıl havada karada vardı. En son Sihir Bakanı olduğunu duymuştu ama görüşme fırsatı yoktu. Bir Sihir Bakanı her gün yolda karşılaşabileceğiniz türde biri değildir, hele vampirse!

Robert abim,doğrusu üvey abim.Ve hayır ben bir vampir değilim.
Robert ile babalarımız ortak, sanırım ben anneme çekmişim. Gerçi kim olduğunu bilsem daha kolay ispatlardım ama... Peh masal anlatmaya ayıracak zamanım yok!

Önündeki tezgahın ahşabına dikti gözlerini. Sanki o ahşap dışında geri kalan herşey yerinde hareket ediyordu. Çalkalanan midesini kontrol etmek için derin bir nefes alıp DJ'e baktı.

Robert'ı nereden tanıyorsun? Ondan 5 senedir haber alamıyorum kimbilir hangi cehennemde.

Yüzü hafiften bulanıklaşmaya başladığından net görebilmek için gözlerini kısması gerekmişti. Sesinde meraklı bir o kadar da ayyaş bir hava vardı.
Daniel Jacob B. Black
Karanlık Lord / Ksks Profesörü
Karanlık Lord / Ksks Profesörü
Daniel Jacob B. Black

Erkek
Savaşta Tarafı : O.o o.O Sorulacak soru var sorulmayacak soru var O.o o.O
Rp Sevgilisi : Lady'm x)
Asam : Korkusuz Lord
Özel Yetenek : Animagus[Jag!], Çatalağız, Zihinbendar, Zihinfendar Razz
Rp Yaşı : 25
Patronus : Jag!

MesajKonu: Geri: Trajik abi-kardeş xD   Trajik abi-kardeş xD - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 4:07 pm

DJ sırıtık bir ifade ile karşısındaki ukela gence baktı. James, ben ve abin her gece içmeye çıkıyoruz, dese olmazdı herhalde. Ama doğruyu söylemeliydi. Kim olduklarını herkes bilirdi. Tabi DJ'in tam olarak kim olduğunu çok kişi bilmezdi ama yine de çat pat bir şeyler biliyorlardı işte!

"Robert'ı nereden tanıyorum? Hmm bir düşünelim, neredeyse her gece James, o ve ben içmeye dışarı çıkarız. Birkaç gündür görmüyorum sadece."

Yan yan sırıtmaya devam etti ve düşündü, acaba bu oğlan kız kardeşine layık biri miydi cidden? İyi birine benziyordu, yani kız kardeşine iyi davranacak tarzdan. Onun fikirlerine saygı gösterecek tarzdan. Safkandı da! Daha ne olabilirdi ki! Cass'in iyiliği ve mutluluğu önemli değil miydi burada? Öyleydi.

"Şey ee, bu kadar konuşma yeter öyleyse. Son bir şey, onu üzecek bir şey yapma. Çünkü birileri onu üzerse ben de o birilerini üzerim."

Tatlı bir biçimde gülümsedi ve eliyle selam verip Kız kardeşinin yanına gitti.

"Cass, ben gidiyorum. Size iyi eğlenceler. Evde görüşürüz. Miss Stewart, size de iyi eğlenceler. Biraz işim var, gitsem iyi olacak."

Onlara da başıyla selam verip mekanından ayrıldı. Doğru kararı verdiğini düşünüyordu, ipleri kardeşinin eline vererek. Tek istediği genç adamın Cass'i üzmemesiydi. Çünkü eğer onu incitecek bir şey yaparsa vücudunun her bir zerresini ufalar toz haline getirirdi. Bu sadece Edward için geçerli değildi, kız kardeşlerini kim üzse ona aynı şeyi yapardı. Kız kardeşleri onun için değerliydi, hepsini çok seviyordu. En az Merlin kadar çok seviyordu. Tabi Merlin oğlan çocuğuydu ve kendine bakabilecek yaştaydı. On üç yaş bir erkek için gayet büyük bir yaştı. Çünkü DJ, o yaşlardayken hem kardeşlerine bakıyor, hem de ölüm yiyenlik işleriyle uğraşıyordu. Ki istediği bir yere gelmişti. Merlin'i de kendisine benzettiği için onunla pek uğraştığı yoktu. Ancak çok seviyordu tabi ki. Onu annesinden çalmasının tek sebebiydi bu. Sahi, annesinin adı neydi? Juliet mi? Nerissa mı? Melinda mı? Günlüğüne bakmalıydı, adını unutmuştu onun.

out: Ya düşmanlık bana göre değil. Edward'la yavaş yavaş anlaşmaya başlayalım artık. Bir ortak noktamız da var zaten xD Cass!
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın
Savaşta Tarafı : ~O Tam Bir Kötü!~ Sevgilisi de Lord'dan gıcık alıyor XD Lord'da abisi... Ne 2Lem xD
Rp Sevgilisi : ~Edward.J.Cullen~ Kaçır beni xP. Evimin kadını 12 çocuğumun anası olucam xD
Özel Yetenek : ~Animagus x Puma~
Rp Yaşı : ~15.
Patronus : ~Yılan~

Character sheet
Büyü Gücü:
Trajik abi-kardeş xD - Sayfa 2 Left_bar_bleue10/10Trajik abi-kardeş xD - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (10/10)

MesajKonu: Geri: Trajik abi-kardeş xD   Trajik abi-kardeş xD - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 6:19 pm

Cass müdüreyle konuşmak yerine,viskisini bitirmeyi tercih ediyordu. Ciddi sohbetleri hiçbir zaman sevememişti,gerçi mekan pek ciddi değildi ama... Sıkıntıdan patlarken -viskisini yudumlarken- abisi yanlarına geldi.

"Cass, ben gidiyorum. Size iyi eğlenceler. Evde görüşürüz. Miss Stewart, size de iyi eğlenceler. Biraz işim var, gitsem iyi olacak."

Cass abisine gülümsedi ve göz kırptı. Abisi mesajını almıştı. Edward'ı hiçbir şey olmamasına rağmen kasacağından korkmuştu çünkü... Daha tek bir arkadaşı vardı ve onu da böyle bir nedenden dolayı kaybetmek istemezdi. -her ne kadar inek olsa da-

Aslında konuşacak birşey kalmamıştı,bu konuyu abisiyle konuşsa iyi olurdu. Edward'a gülümseyerek;

"Güle güle zeki çocuk." dedi Edward'a.

Abisine yetişebilmek için hızla koştu. Büyük ihtimalle cisimlenmişti,eve gittiğini de sanmıyordu. Derin bir of çektikten sonra kafasına göre Hogsmade'de gezinmeye başladı...

Out: Sebeplerimi biliyorsunuz,bitirmek zorunda kaldım. =(
*Berker valla bu kadar normal karşılayacağını tahmin bile edemezdim. Razz

Trajik abi-kardeş xD
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-