^^ Hogwarts Akademisi ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^^ Hogwarts Akademisi ^^

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Göl Kenarı

5 posters
YazarMesaj
Kristen Stewart
Hogwarts Müdüresi&Zihinbend Profesörü
Hogwarts Müdüresi&Zihinbend Profesörü
Kristen Stewart

Kadın
Savaşta Tarafı : Ölüm Yiyen 0lmak Üzere...x)
Rp Sevgilisi : Cıq yoq:D
Asam : &Kedi Pençesi&
Özel Yetenek : Saç rengi ruh haline göre değişiyor..&Meta
Rp Yaşı : 19
Patronus : Kedi

Character sheet
Büyü Gücü:
Göl Kenarı Left_bar_bleue100/100Göl Kenarı Empty_bar_bleue  (100/100)

Göl Kenarı Empty
MesajKonu: Göl Kenarı   Göl Kenarı Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 4:49 pm

Rp İn
https://gercek-hogwarts.yetkin-forum.com
Cassandra Amy Black
Ravenclaw V.Sınıf Öğrencisi
Cassandra Amy Black

Kadın
Savaşta Tarafı : ~O Tam Bir Kötü!~ Sevgilisi de Lord'dan gıcık alıyor XD Lord'da abisi... Ne 2Lem xD
Rp Sevgilisi : ~Edward.J.Cullen~ Kaçır beni xP. Evimin kadını 12 çocuğumun anası olucam xD
Asam : ~
Özel Yetenek : ~Animagus x Puma~
Rp Yaşı : ~15.
Patronus : ~Yılan~

Character sheet
Büyü Gücü:
Göl Kenarı Left_bar_bleue10/10Göl Kenarı Empty_bar_bleue  (10/10)

Göl Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Göl Kenarı   Göl Kenarı Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 6:58 pm

Cass,Hogwarts'ta V. yılına gelmişti. Artık alışmıştı Hogwarts'a... İlk günkü gibi utangaçlık çekmiyordu.
Herzamanki gibi ^inekliğini^ konuşturacaktı. Çalışıcak,yanında eğlenmeyi bırakmayacaktı. Abisini de ihmal etmeyecekti.
Eşyalarını yatakhaneye yerleştirdi. Birkaç eski tanıdığı binadaşına selam verdi,yaptığı en iyi işi yaptı ve gülümsedi.
Bir psikopat gibi binasını kokladı;
"Özlemişim!"
Gerçekten özlemişti Hogwarts'ı,binasını,arkadaşlarını.
Güle oynaya gezdi okulun heryanını birkaç Hufflepuff'lıya surat astı,turuna devam etti.
Araziye gelmişti. Hoplaya zıplaya göl kenarına geldi,kendini eşsiz doğaya ve yemyeşil ağaçların yanına çimlere bıraktı.
Sanki ilk defa görüyordu Hogwarts'ı. O kadar özlemle bakıyordu ki...
Gören de onu I. sınıf sanacaktı.
"Saçmalama kendine gel!"
Biraz toparlandı,cübbesini çekiştirdi,akmak üzere olan kalemini sildi ve yine kendi kendine övünmeye başladı.
"Ah ne güzel kızsın sen böyle!"
Kendini övmeyi bir an için kesmek zorundaydı. Kalemi yine akıyordu.
"Arrgh! Kalemim akıyor,kalitesiz... Yine ve yine !"
Usanmış birbiçimde yatakhanesine doğru ilerledi... İlerleyecekti,taa ki karşısındaki bir çocuk ona çarpana kadar...
http://expelliarmus.express-forum.com/forum.htm
Edward.J.E.Cullen
Edward.J.E.Cullen

Erkek
Savaşta Tarafı : Ölümyiyen de lorda kıl oldum,şimdi n'olecek? XD
Rp Sevgilisi : Cassandra Amy Black// Kaçıracaam seni dağdaki barakaya, evinin kadını çocuklarımın anası olcaaan! XP
Özel Yetenek : Animagus(Siyah Kurt)
Rp Yaşı : 15
Patronus : ~

Göl Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Göl Kenarı   Göl Kenarı Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 7:21 pm

Edward kişisel okul turunu yine yanlız başına tamamlıyordu. Aslında yanlız bir çocuk sayılmazdı ama okula yeni geldiğinde hep ilk günler böyle yanlız takılırdı. Özgür hissettiriyordu arada baş gösteren bu yanlızlık, özgür ve güvende... Arkadaş çevresinin kurduğu entrikalardan bir süreliğine uzak, sadece kendi düşüncelerine boğulmuş... Tehlikeli zamanlardı kendi düşünceleriyle yanlız kaldığı anlar olanları kafasında kurguladıkça farklı sonuçlar alma gibi bir özelliği vardı.
Elinde Latince Nostradamus ile ilgili bir kitap göl kenarında önüne bakmadan ilerliyordu. Latinceyi bu yaz sökmüştü, ne kadar zor olduğunu söyleseler de Edward o kadar zor olmadığına emindi! Hecelerin birleşiminde oluşuyordu, amacı sökünce geirisni anlamak kolaydı.
Tam "et tu" ile başlayan cümleyi okurken birşeye çarptı!
Doğrusu birine! Edward cüssece karşısındakinden iri olduğundan yerinden sadece birkaç adım geriye oynadı, elindeki ağır latince kitap yere uçtu ve kız yere yapıştı. Edward sadece kaşını kaldırıp yerdeki kıza baktı ve yardım amaçlı elini uzattı;

Göl kenarında çarpışmak için şahane bir gün sanırım..? dedi sevimli gülümsemesinin ardından.
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın
Savaşta Tarafı : ~O Tam Bir Kötü!~ Sevgilisi de Lord'dan gıcık alıyor XD Lord'da abisi... Ne 2Lem xD
Rp Sevgilisi : ~Edward.J.Cullen~ Kaçır beni xP. Evimin kadını 12 çocuğumun anası olucam xD

Character sheet
Büyü Gücü:

Göl Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Göl Kenarı   Göl Kenarı Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 9:52 pm

"Şak!"
"Harika!"
Şimdi tek sorunu kalemin akması değildi. Büyük ihtimalle;
"Ben Lord'un kardeşiyim,önüne baksana seni şapşal!" dedi sinirle. Abisinin onu cezalandıracağından emindi. O ne isterse yapardı...
Karşısındaki çocuğu süzdüğünde ise fena gözükmüyordu.
Bir an sustu. Çocuk mahçup görünüyordu. Gülüp geçmek,üstelememek en iyisiydi belkide veya ümüğünü sıkmalıydı.
Karşısındaki çocuğun uzattığı eli tutarak kalktı,üstünü sirkti. Sadece o anlık bir yardımdı. Ukalaca davranmaya devam edecekti.
"Göl kenarında çarpışmak için şahane bir gün sanırım..?"
Somurttu,ay şu şirin çocuklar. Ne yapmaya çalışıyordu bu?
"Al şu kitabını ve inekliklerine başka yerde devam et."
Elini çocuğun yerdeki kitabına yöneltti... Çocuğa fırlattıktan sonra,yatakhaneye doğru yürümeye başladı.
Edward.J.E.Cullen
Edward.J.E.Cullen

Erkek
Rp Sevgilisi : Cassandra Amy Black// Kaçıracaam seni dağdaki barakaya, evinin kadını çocuklarımın anası olcaaan! XP

Göl Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Göl Kenarı   Göl Kenarı Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 10:10 pm

Al şu kitabını ve inekliklerine başka yerde devam et..

Ağır latince kitabı zor yakaladı. Göründüğünden daha ağırdı!
Az önce çarpıştığı kız kitabı fırlatır fırlatmaz ardına bakmadan geldiği yöne doğru gitmeye başladı. Edward olanlara bir anlam veremiyordu, kıza bu kadar ne yaptığını düşündü. Sadece çarpışmışlardı, bilerek olmamıştı ki!
Yine de "Lordun Kızı" olarak anılan bu yabancının neden Rawenclawlı olduğunu da düşündü ardından giderken. Gözü armaya takılmıştı o kitabı almadan hemen önce.Slytherin daha uygun olurdu ona, hem lordun kızı hem şımarık hırçın kendini beğenmiş...! Bunları belirtmeden alaycı ve sakin bir tonla sorabilirdi belki. Çok geçmeden kıza yetişti, hızlı biriydi,

Hey! Az önce nede sana hakaret etmişim gibi çekip gittiğini açıklamayacak mısın??

Önüne geçip hiç dokunmadan yolunu kesti. Gülümsüyordu;
Hem inek demek için başka bir binadan olman gerekmez mi, Rawenclawlıların bu konuda pek şansı olduğunu sanmıyorum!

Kiin kızı kimin kız kardeşi olduğu umrunda bile değildi. Edward, rütbelere bakmazdı!
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:

Göl Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Göl Kenarı   Göl Kenarı Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 10:19 pm

İlerliyordu... Çok geçmeden çocuk kıza yetişti, hızlı biriydi;
"Hey! Az önce nede sana hakaret etmişim gibi çekip gittiğini açıklamayacak mısın??"
"Sanane,battı mı?"
Önüne geçip hiç dokunmadan yolunu kesti karşısındaki çocuk. Aptal aptal gülümsüyordu;
"Hem inek demek için başka bir binadan olman gerekmez mi, Rawenclawlıların bu konuda pek şansı olduğunu sanmıyorum!"
"Çekil önümden sersem!" dedi iterek çocuğu.
Bir an duraksadı.
"Aslında burnunu bu işlere çok sokmak istiyorsan. Ben sadece ödül için çalışırım. Sadece Twilight kitapları okurum. Bana kalırsa ben bir Slytherin olmalıydım! Ayrıca mavi de beni açmıyor." dedi umutsuzca elini başına koyarak.
Daniel Jacob B. Black
Karanlık Lord / Ksks Profesörü
Karanlık Lord / Ksks Profesörü
Daniel Jacob B. Black

Erkek
Savaşta Tarafı : O.o o.O Sorulacak soru var sorulmayacak soru var O.o o.O
Rp Sevgilisi : Lady'm x)
Asam : Korkusuz Lord
Özel Yetenek : Animagus[Jag!], Çatalağız, Zihinbendar, Zihinfendar Razz
Rp Yaşı : 25
Patronus : Jag!

Göl Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Göl Kenarı   Göl Kenarı Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 10:44 pm

out: o bnm kızım deül selün ya Razz herkesi de kızım yaptın kardeşim yaptın xD
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:

Göl Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Göl Kenarı   Göl Kenarı Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 10:50 pm

out: ben yeni gördüm xD
Edward.J.E.Cullen
Edward.J.E.Cullen

Erkek

Göl Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Göl Kenarı   Göl Kenarı Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 11:17 pm

Çekil önümden sersem!

Edward ezilmeye alışık olduğundan sadece gülümsedi. Rawenclawlıydı, "inek, ezil, sersem, antisosyal, sorunlu, hastalıklı..." gibi şeyler duymaya alışıklı. Gülümseyip geçmek artık onun için çok basitti.

Aslında burnunu bu işlere çok sokmak istiyorsan. Ben sadece ödül için çalışırım. Sadece Twilight kitapları okurum. Bana kalırsa ben bir Slytherin olmalıydım! Ayrıca mavi de beni açmıyor.

Twilight kitaplarını okuyanlar Slytherinli olsaydı benim Slytherin başkanı olmam gerekirdi! dedi yine gülümseyerek. O kitapları türkçe,italyanda,ispanyolca ve bu yaz latinceden okumuştu. Aslında basit gençlik aşk hikayelerinden ibaretti ama Edward zamanla söylenenleri içinde anlam olduğunu da keşfetmişti! Ayrıca olanlar imkansız görünse de Edward bunlara inanıyordu. Babası da bir vampirdi... Edward o an bunları düşünmek istemediğine karar verdi.

Ayrıca gözlerin mavi,bence uyumlu olur. Gerçi hiçbirşey bilmem bu konuda ama...
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:

Göl Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Göl Kenarı   Göl Kenarı Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 11:27 pm

"Twilight kitaplarını okuyanlar Slytherinli olsaydı benim Slytherin başkanı olmam gerekirdi!"
"Orada ağır ol. Ben oradaki Edward'a aşığım. Belki de bu yüzden herşeyi biliyorum." dedi yine yüzü kızardı. Zaten Edward ismi onun için çok özeldi.
~
"Ayrıca gözlerin mavi,bence uyumlu olur. Gerçi hiçbirşey bilmem bu konuda ama..."
"Bu bir iltifat mı? Anlamam bu konulardan ama,eğer bir iltifatsa teşekkürler." dedi gülerek.
Allahım! Şimdi ne yapıyordu? Birazdan öpücekti onu heralde.
"Toparlan ve kendine gel,adını sor bari!" dedi kendi kendine.
"Hey! Adını sormayı unuttum." dedi saçma gülümseme ifadesiyle saçlarını karıştırarak.
Edward.J.E.Cullen
Edward.J.E.Cullen

Erkek

Göl Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Göl Kenarı   Göl Kenarı Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 11:57 pm

Bu bir iltifat mı? Anlamam bu konulardan ama,eğer bir iltifatsa teşekkürler.

Matt gülümseyip omuz silkti. Sadece gerçekleri söylemişti.

Bazen insanlar gerçekleri iltifat olarak görmek siterler. O zaman onlara bu fırsatı tanımalısın.... dedi hemen ardından. İnsanların kendilerini iyi hissetmek için olanları iltifat olarak alma huyları olduğunu düşünüyordu. Bu durumda sözün canlı örneğiydi, en sevdiği filozof Mark Eddgins tarafından söylenmişti.

Hey! Adını sormayı unuttum. dedi kız gülümserken. Edward'da karşılık verdi;

Edward James Cullen... Garip değil mi? Eddie diyebilirsin, ya da James, bana uyar! Seninki ne, Isabella değilse tabii?
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:

Göl Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Göl Kenarı   Göl Kenarı Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 12:36 am

"Bazen insanlar gerçekleri iltifat olarak görmek isterler. O zaman onlara bu fırsatı tanımalısın..."
"Höö?"
Belki biraz cahil gözüküyordu ama gerçekten cümleden hiçbir anlam çıkaramamıştı.
Fazla samimileştiğini fark ederek kendini biraz topladı,taa ki o ismi duyuncaya kadar;
"Edward James Cullen... Garip değil mi? Eddie diyebilirsin, ya da James, bana uyar! Seninki ne, Isabella değilse tabii?"
Şaka olmalıydı bu! Edward mı? Aşka inanmazdı. Sadece Edward'a inanıyordu. O da hayaldi... Ama bu hayal ona güzel geliyordu.
Cevap verme ihtiyacı duyarak;
"Cassandra Amy Black" dedi herzamanki bilmişliğiyle.
"Ayrıca Bella da tam bir fiyasko!"
Eski Cass'e dönmüştü. Kendisiyle gurur duyma törenini yaptı kendi kendine...
Her zamanki gibi kendini övdü.
Belki de Edward'dan yararlanmalıydı. Fena çocuk değildi.
"Gerçek Edward'a benziyor musun acaba?" dedi gözlerini açarak.
Çocuğu baştan aşağı 245. kez süzdükten sonra saçlarını kulağının arkasına attı,omuzlarına ve yüzüne dokundu. Sonra fazla abartıya kaçtığını farkederek durdu. Ama utanmamıştı. O öyle bir duygu bilmezdi! Gerçi hiçbir erkek onu reddedemezdi de...
Edward.J.E.Cullen
Edward.J.E.Cullen

Erkek

Göl Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Göl Kenarı   Göl Kenarı Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 1:08 am

Cassandra Amy Black
Ayrıca Bella da tam bir fiyasko!

Öyle deme, o da kalbinin götürdüğü yolda ilerliyor... dedi Edward. Her ne yaparsa yapsın Bella'nın doğru yolda olduğuna inanıyordu. Sevdiği biri için hayatını verebilmek... büyük bir erdemdi!

Gerçek Edward'a benziyor musun acaba?
Edward boynunu kaşıyıp gülümsedi. Ona babasının ve annesinin bir vampir olduğunu anlatırsa muhtemelen çok etkilenirdi muhtemelen ama anne ve babasından bahsetmek hoşuna gitmiyordu. Hele yeni çarpışarak tanıştığı kızlara hiç! Kızları etkilemenin kolay yollarından biri olurdu "Babam bir vampirdi!" demek bile havalı ve esrarengiz gözüküyordu. Ama belli etmese de "Babam seherbazlar tarafından öldürüldü!" demek Edward'ın canını yakıyordu...

Hayır... dedi sonunda kendini bile şaşırtan bir soğukkanlılıkla.
Hayır, yakından uzaktan alakam bile yok!

Amy yüzüne dokununca ürktü. İnsanların kendisine dokunmasına alışık değildi, aslında insanların kendisine dokunmasını da sevmezdi. Garip olduğu doğruydu, hele Amy gibi güzel bir kızın dokunuşundan kaçan bir erkek çok garipti! İster istemez geriledi.
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:

Göl Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Göl Kenarı   Göl Kenarı Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 1:36 am

"Öyle deme, o da kalbinin götürdüğü yolda ilerliyor..."
Bu konuda daha çok konuşabilirdi ama Twilight muhabbeti sıktığı için sustu.
"Hayır..." dedi soğukça.
"Hayır, yakından uzaktan alakam bile yok!"
"Peki anladım." dedi sağ yanağını kaldırarak.
Ed'in ondan uzaklaşması sinirini bozmuştu. Yüzü asık bir şekilde;
"Kesinlikle Edward'a benzemiyorsun! Kendini çok kasıyorsun bence." dedi.
Ayy! Ağlasaydı bari! Toparlan Amy kendine gel! En fazla 3 dakika senin hoşlanma süren!
"Neyse belki de gitmeliyim... Patlayacağım yoksa!"
Edward.J.E.Cullen
Edward.J.E.Cullen

Erkek

Göl Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Göl Kenarı   Göl Kenarı Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 2:11 pm

Kesinlikle Edward'a benzemiyorsun! Kendini çok kasıyorsun bence.

Edward omuz silkmekle yetindi. Hiçbir zaman Edward gibi olmak istememişti zaten, o zaaflarını bile bile üstüne gidenlerdendi. Sonuçlarını düşünemeden aptalca hareket ettiğini düşünüyordu bazen. O hikayede Edward "Kan Emiciydi", sembolik olarak yani...

Neyse belki de gitmeliyim... Patlayacağım yoksa!

Patlamak deyince nedense Edward'ın aklına direk sülfirik asit ve oksijen geldi. Bu kadar düşünmemesi gerekliydi yoksa sosyal açıdan iyice batacaktı!
Yine de kalması için söyleyebileceği herhangi bir söz onu daha da uçuruma sürükleyecekti;

Gitmesi gereken gitmek istediğinde geride kalanlar kapıları kapamaz... dedi düşünceli düşünceli.
Bu basitçe gitmek isteyen kişiyi yolundan koyarsan daha çok karışıklığa sebep olursun demekti ama bu yolla anlatmak daha öz ve daha düşündürücüydü... Edward düşünmeyi seviyordu!

Neyse sonra görüşürüz o zaman! dedi sonunda insan gibi. En sevimli gülümsemelerinden birini takındı ve el salladı.
Isabella Stewart
Hogwarts Yüksek Müfettişi
Hogwarts Yüksek Müfettişi
Isabella Stewart

Kadın
Savaşta Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Asam : Ateş Krallığı
Özel Yetenek : Zihinbend
Rp Yaşı : 22
Patronus : Anka Kuşu

Character sheet
Büyü Gücü:
Göl Kenarı Left_bar_bleue100/100Göl Kenarı Empty_bar_bleue  (100/100)

Göl Kenarı Empty
MesajKonu: Geri: Göl Kenarı   Göl Kenarı Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 11:58 pm

Okul kapalı. xS Bu ne Rp'i yahu! Kilit + Arşiv

Göl Kenarı
1 sayfadaki 1 sayfası