^^ Hogwarts Akademisi ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^^ Hogwarts Akademisi ^^

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

...Cassandra'nın Odası...

3 posters
YazarMesaj
Cassandra Amy Black
Ravenclaw V.Sınıf Öğrencisi
Cassandra Amy Black

Kadın
Savaşta Tarafı : ~O Tam Bir Kötü!~ Sevgilisi de Lord'dan gıcık alıyor XD Lord'da abisi... Ne 2Lem xD
Rp Sevgilisi : ~Edward.J.Cullen~ Kaçır beni xP. Evimin kadını 12 çocuğumun anası olucam xD
Asam : ~
Özel Yetenek : ~Animagus x Puma~
Rp Yaşı : ~15.
Patronus : ~Yılan~

Character sheet
Büyü Gücü:
...Cassandra'nın Odası... Left_bar_bleue10/10...Cassandra'nın Odası... Empty_bar_bleue  (10/10)

...Cassandra'nın Odası... Empty
MesajKonu: ...Cassandra'nın Odası...   ...Cassandra'nın Odası... Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 6:12 pm

...Cassandra'nın Odası... 77777
...Cassandra'nın Odası... Pembe1

Odada özellikle pembe renkler bulunmaktadır. Odanın kendi salonu olmasıyla beraber kendi banyosu bile vardır. Pespembe puflarıyla odayı süsler. Cass duvarlar sürekli resimler ve poster vardır. Odasına bir sürü bitki koyar. Masanın üzerinde mutlaka abisinden aşırdığı -onun deyişiyle ödünç aldığı- viskiler bulunur. Koltukların altında -tam bir Ravenclaw olduğu gözükmesin diye- bir sürü kitap bulundurur.
http://expelliarmus.express-forum.com/forum.htm
Michelle Kelly M. Black
Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi Başkanı
Michelle Kelly M. Black

Kadın
Savaşta Tarafı : Ö.Y
Rp Sevgilisi : James H.Strong
Asam : ||...CesaRetin Sadıklığı...!!||
Özel Yetenek : Meta*
Rp Yaşı : 21

Character sheet
Büyü Gücü:
...Cassandra'nın Odası... Left_bar_bleue100/100...Cassandra'nın Odası... Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: ...Cassandra'nın Odası...   ...Cassandra'nın Odası... Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 6:18 pm

O gün Michelle için sakin ve sıradan bir gündü.Evin içinde defalarca tur attı.Aklına ilk gelen Cassandra oldu.Bir iki adım attıktan sonra Cassandra'nın odasının kapısını çaldı ve gelin sesi duyulmadan içeriye daldı.Cass daha uyuyordu.Michelle Cass'ın yanına gidip onu dürtükledi.Hadi uykucu kalk öğlen oldu.diye söylendi.Michelle kafasını çevirdiinde masanın üzerindeki viskileri gördü.Gene abimden aşırdın dimi diyerek söylenmeye başladı.
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın
Savaşta Tarafı : ~O Tam Bir Kötü!~ Sevgilisi de Lord'dan gıcık alıyor XD Lord'da abisi... Ne 2Lem xD
Rp Sevgilisi : ~Edward.J.Cullen~ Kaçır beni xP. Evimin kadını 12 çocuğumun anası olucam xD

Character sheet
Büyü Gücü:
...Cassandra'nın Odası... Left_bar_bleue10/10...Cassandra'nın Odası... Empty_bar_bleue  (10/10)

MesajKonu: Geri: ...Cassandra'nın Odası...   ...Cassandra'nın Odası... Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 7:09 pm

Cassandra her zamanki gibi kış uykusunu tamamlıyordu.
"Hadi uykucu kalk öğlen oldu."
Bu söz kulağında üç kez yankılandıktan sonra yüzüne siyah,kıvırcık saçlar gelmeye başladı. Bunun Michelle olduğunu tahmin etmek zor değildi.
"Yapma abla!" dedi sinirle.
"Gene abimden aşırdın dimi?" diyerek söylenmeye başladı.
Evet öyle yapmıştı ama müzikle çok iyi gidiyordu.
"Bunu söylersen..." dedi sadece Cass. Devamını getiremedi kafasını yine yastığına gömdü,yorganı üstüne çekti ve uyuklamaya başladı.
Kapıyı içtikten sonra yine kilitlemeyi unutmuştu,yine de abisinin içeri girmediğine şükrediyordu.
Michelle Kelly M. Black
Michelle Kelly M. Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:
...Cassandra'nın Odası... Left_bar_bleue100/100...Cassandra'nın Odası... Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: ...Cassandra'nın Odası...   ...Cassandra'nın Odası... Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 6:35 pm

Michelle Cassandra'nın uyanmasını beklerken onun sesini duydu.
Yapma abla! diyerek sinirle söylendi.
Bunu söylersen...
Söylemem ama benim yerime ya Daniel girseydi.O zaman kalırdın ortada biliyorsun kızınca...
diyerek söylenmeye başladı Michelle.
Cassandra çoktan yastığına gömülmüş ve yorganıda üzerine çekilikti.
Michelle son bil hışımla yorganın uçlarından tuttu ve son bir gayretle yorganı çekti.Hala ustanmayan Cassandra uyumaya devam etti.
Eğer kalkmazsan üzerine su dükücem..
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:

MesajKonu: Geri: ...Cassandra'nın Odası...   ...Cassandra'nın Odası... Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 6:48 pm

"Söylemem ama benim yerime ya Daniel girseydi.O zaman kalırdın ortada biliyorsun kızınca..."

"Bana kızmaz... Odama da izinsiz girmez,bazı ablalar gibi..."

Michelle son bil hışımla yorganın uçlarından tuttu ve son bir gayretle yorganı çekti.Hala uyanmayan Cassandra uyumaya devam etti.

"Eğer kalkmazsan üzerine su dökücem.."

"Daha önce sana ne kadar gıcık olduğunu söylemiş miydim?" dedi uyuz uyuz. Ablasını tabiki seviyordu,ama Cass sevgisini belli etmeyenlerdendi.
Kalktı ve ablasına saf saf ama uykulu bir biçimde baktı.
Daniel Jacob B. Black
Karanlık Lord / Ksks Profesörü
Daniel Jacob B. Black

Erkek
Savaşta Tarafı : O.o o.O Sorulacak soru var sorulmayacak soru var O.o o.O
Rp Sevgilisi : Lady'm x)
Asam : Korkusuz Lord
Özel Yetenek : Animagus[Jag!], Çatalağız, Zihinbendar, Zihinfendar Razz
Rp Yaşı : 25
Patronus : Jag!

MesajKonu: Geri: ...Cassandra'nın Odası...   ...Cassandra'nın Odası... Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 8:29 pm

DJ uykusunu asla alamamışbir biçimde malikanede dolanıyordu. Uykusunu alamamış olması doğaldı çünkü James ve Robert ile yine alem yapmışlardı. Gözlerini açtığındaysa varlığından başından beri habersiz olduğu sevgili arkadaşı(!) Ellen ile karşılaşmıştı. Her zamanki gibi masum ayaklarına yatıp gülümsemişti ve ilk fırsatta tabanları yağlayıp otelden fırlamıştı. Ne yapsaydı yani, sevgili arkadaşının(!) deli gibi bağırmaya ve dır dır yapmaya başlamasını mı bekleseydi? Yo hayır, asla!

"Michelle! Rose! Alexis! Cassandra! Hayley!"

Hangi salak bir sıradan gidip kapılarının önünde bağırarak kız kardeşlerini uyandırırdı ki? Zaten Michelle'in odası boştu. Diğerlerinden de sesler geliyordu, uyumuyorlardı yani. DJ onları sadece, kahvaltı hazırlayın, diye uyarmaya gelmişti zaten. Gerçi kendisi önce bir şeyler yapmaya alışmıştı ama yapamamıştı. Neyse ki yanık patates kızartması kokusu malikaneye yayılmadan ortalığı büyüyle hızlıca temizlemiş ve bir daha mutfağa adımını atmamıştı. Kız kardeşlerini uyandırmak en mantıklısıydı başından beri!

Rose ve Alexis'in odalarına dalmasına gerek yoktu elbette. Onlar da artık yetişkinlerdi çünkü. Ancak Cassandra ve Hayley'nin uyandırılması gerekiyordu. Cassandra'nın tam bir uykucu olduğuna da emindi zaten. Hele de DJ'in içkilerini yürütünce. Belki böyle bir manzara ile karşılaşırdı. Aslında umursamıyordu, hatta oldukça önemli buluyordu. Bu kız kardeşinin büyüdüğünün göstergesiydi. Gerçi her haliyle büyüdüğünü ispatlıyordu ama DJ'e daha önemsiz şeyler daha ilginç ve önemli geliyordu. Mesela Rose'un büyüdüğünü ancak onunla karşılıklı bir şeyler içerken anlamıştı. Kör olmalıydı herhalde! Kız kardeşleri koskocaman bayan olmuşlardı. Zaman ne kadar da hızlı akıp geçiyordu. Cassandra ve Hayley'nin yeni yeni çocuk oldukları dönemi bile daha dünmüş gibi hatırlıyordu. Onları asla kıskanmamıştı. Zaten DJ kardeşlerinin hiçbirini kıskanmamıştı ki!

Gülümser bir ifade ile Cassandra'nın kapısını tıklattı ve bir süre bekleyerek içeri girdi. Michelle onu uyandırmaya gelmişti zaten. Kendini gereksiz parça hissederek bir an için kapıya yöneldi ama gözüne boş viski şişeleri ve Cass'in serseri hali çarpınca durup sinsi sinsi sırıttı.

"Yanılmamışım, gerçekten büyüdün Cass. Her neyse, ben Hayley'ye bakayım. Nasıl olsa uyanmışsınız."

Ancak hemen gitmedi tabi ki. Önce Cassandra'nın yanağına kocaman bir öpücük kondurdu. Sonra da Michelle'in utanıp sıkılacağını bilse de onun da yanağına kocaman bir öpücük kondurdu ve kapıya yöneldi. Evet, asla yanılmamıştı. Cassandra viski yürütmüştü! Bu DJ için çok onur vericiydi. Çünkü o da daha çok küçüklüktenbaşlamıştı babasının içkilerini yürütmeye. Serserilik ve ayyaşlık DJ için bir onur meselesiydi!
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:

MesajKonu: Geri: ...Cassandra'nın Odası...   ...Cassandra'nın Odası... Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 8:52 pm

Kapı tıkırdadı gördüğü tek şey -bulanıkça gördüğü- bir adamdı. Adam diyince aklına sadece abisi geliyordu,sesinden tanıdı zaten.

"Yanılmamışım, gerçekten büyüdün Cass. Her neyse, ben Hayley'ye bakayım. Nasıl olsa uyanmışsınız." dedi herzamanki gibi sırıtarak.

"Büyümek istemiyorum. Ha ayrıca abi Hayley uyanamayacak galiba!" dedi gülerek.

Dediklerinde gerçekçiydi. Büyümek istemiyor,hep çocuk kalmak istiyordu ama büyüklerin değişiyle *ileride değişir*. Hayley uyanamayacaktı çünkü içkileri Cassandra aşırmıştı ama birlikte içmişlerdi. Hayley'e bir ilk yaşatan Cassandra kendisiyle gurur duyuyordu. Kıkırdayıp durdu.

Michelle elinde bir kova suyla gelmişti şimdi de. Cassandra'ya tip tip bakıyordu ve onu öldürecek gibi bir havası vardı.

"Abi kurtar benii!" dedi bağırarak Cassandra.

Bir yandan da kıkır kıkır gülüyordu ablasının haline. Saçları diken diken olmuş,elektrik çarpmış gibiydi.
Daniel Jacob B. Black
Daniel Jacob B. Black

Erkek

MesajKonu: Geri: ...Cassandra'nın Odası...   ...Cassandra'nın Odası... Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 9:49 pm

Daniel gülerek Cassandra'yı kollarının arasına aldı ve Michelle'e kızıyormuş gibi yaparak işaret parmağını sallayıp gülerek kaşlarını çattı.

"Ablası, küçük kardeşimizi korkutma. Hmm, kızarım ama."

Daha da çok gülerek Cassandra'ya sarıldı ve her zaman böyle mulu olmasını diledi. Her zaman çocuk kalmayı istemesini diledi. Çünkü büyümek demek fazlasıyla sorumluluk ve acı demekti. Büyümeyi istemek demek bile bile sorumluluğa ve acıya tempolu adımlar atmak demekti. Ayrıca tabi, evlenip Black Malikanesi'nden de gitmek anlamı da vardı. Eğer küçük kardeşleri bir gün malikaneden giderlerse bu DJ için çok acı bir durum olurdu. Tabi bugün mutlaka gelecekti ama olabildiğince geç gelmesi en iyisi olurdu.

Cassandra'yı bıraktı ve Michelle'in yanına sanki yolda yürüyen sarhoş serseriler gibi sallana sallana gitti. Göz kırpıp yanağını sıktı ve yine kapıya yönelerek kız kardeşlerine seslendi.

"Ben Hayley'ye bakacağım. Siz de hazırlanın bir an evvel. Ayrıca biriniz kahvaltı hazırlarsa çok sevinirim."

İçinden, ben pek beceremedim de, diye geçirdi ve gülümsedi. Gülümser bir ifade ile odadan ayrıldı. Hayley ne durumdaydı acaba? Uyuyor olduğu kesindi de, Cass gibi bir durumda olup olmaması şüpheliydi. Gerçi o da büyümüştü artık. Her ne kadar on üç yaşında olsa bile. DJ, Hayley'yi hep Michelle'e benzetiyordu. Onun gibi asiydi ve olgundu. Yani Cass'ten biraz daha çabuk büyümesini bekliyordu. Zaten Merlin'le birlikte büyüdükleri için de başka bir şey beklenemezdi. Merlin gibi bir fırlama artı kaçıkla arkadaşlık eden ancak çabucak büyür ve serseriliğe başlardı.
Michelle Kelly M. Black
Michelle Kelly M. Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:

MesajKonu: Geri: ...Cassandra'nın Odası...   ...Cassandra'nın Odası... Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 10:06 pm

out:Dalmasana olum ne güzel bişey yazıcaktım Suspect
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:

MesajKonu: Geri: ...Cassandra'nın Odası...   ...Cassandra'nın Odası... Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 10:07 pm

Daniel gülerek Cassandra'yı kollarının arasına aldı ve Michelle'e kızıyormuş gibi yaparak işaret parmağını sallayıp gülerek kaşlarını çattı.

"Ablası, küçük kardeşimizi korkutma. Hmm, kızarım ama."

"Abi hiç beceremiyorsun..." dedi gülerek Cass.

DJ Cass'i kucağından indirdi,Michelle'nin yanağını sıktı ve konuşmaya başladı;

"Ben Hayley'ye bakacağım. Siz de hazırlanın bir an evvel. Ayrıca biriniz kahvaltı hazırlarsa çok sevinirim."

"Tabi yerinde bulabilirsen..." diye düşündü Cass,abisi çoktan gitmişti... Kahvaltı konusuna gelince Cass çok tembeldi ve Michelle hazırlayacaktı tabiki... İşine gelince çok iyi küçük yaramaz kızı oynuyordu.

Odada bir tek Michelle kalmıştı,Cass korku dolu gözlerle baktı Michelle'ye. Elinde hala kova vardı. Yine de Cassandra oyun oynamayı seviyordu,elini kulaklarının önüne götürdü ve dilini çıkardı Michelle'ye.

Cassandra pespembe ayıcıklı pijamasıyla abisinin önüne cisimlendi.
"Böö!" dedi gülerek.

Söze bir şekilde başlaması gerekiyordu,ama Hayley'i alkolik ettim iyi bir cümle değildi tabiki...

"Abii,şey hmm... Hayley biraz... Nası desem? Sarhoş? Biliyor musun ilk defa içmiş... Bütün gece bana teşekkür edip durdu..." dedi gülümseyerek.

"İkincisinde gitti... Bütün gece Metallica denen bir muggle grubu dinleyip durduk. Hiç ses gelmedi mi?" dedi kıkırdayarak Cass.

Out: Daldı bilee Razz
Daniel Jacob B. Black
Daniel Jacob B. Black

Erkek

MesajKonu: Geri: ...Cassandra'nın Odası...   ...Cassandra'nın Odası... Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 10:10 pm

out: bence senem yazsın artık xD sessiz kaldo çok xD daldığım için özür dilerim ama nazdan izin aldıydım =)
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:

MesajKonu: Geri: ...Cassandra'nın Odası...   ...Cassandra'nın Odası... Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 10:17 pm

out: senem beni öldürüceeeeek Neutral
izin aldı len senin elinden kim kurtaracak beniiğ :B
Michelle Kelly M. Black
Michelle Kelly M. Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:

MesajKonu: Geri: ...Cassandra'nın Odası...   ...Cassandra'nın Odası... Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 10:24 pm

Out: a.q sizin yazıodum sayfa grntülenmedi Very Happy

Michelle Cass ile konusurken DJ içeri girmişti.İlk önce yatakta olan Cass'ın yanağına öpücük kondurdu ve ardından Michelle'nin.
Michelle'nin elinde Cass'ı uyandırmak için getirdiği bir kova su vardı.Cass hemen DJ'in kucağına atladı.DJ parmağını sallayarak kızarmış gibi hareket yaptı.

Gene mi ben hazırlayacağım kahvaltıyı diye söylenmeye başladı.DJ çoktan odadan çıkmış Hayley'i uyandırmaya dogru yol almıştı.

...Cassandra'nın Odası...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-