^^ Hogwarts Akademisi ^^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^^ Hogwarts Akademisi ^^

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sıkıcı hayat

3 posters
YazarMesaj
Jasmine Lola Descartes
Huffepuff V. Sınıf Öğrencisi
Jasmine Lola Descartes

Kadın
Savaşta Tarafı : Kararsız ama Hufflepuff'lı olduğu için Zaylılara biraz daha yakın fakat ölüm yiyene geçmeye meğilli.
Rp Sevgilisi : Yakışıklı, çok online olan ve Rp yüzeyi iyi olan birisini arıyor..
Asam : ~~
Özel Yetenek : Meta
Rp Yaşı : 14
Patronus : Tavşan

Sıkıcı hayat Empty
MesajKonu: Sıkıcı hayat   Sıkıcı hayat Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 3:19 pm

Hava o gün cok güzeldi. Jasmine okulda kalmak istemiyordu. Az da olsa canı sıkılıyordu. Biraz dışarıya çıkıp gezme ihtiyacı buldu kendinde. Dışarıda belki birilerini görür umuduyla hemen üzerine sıcaktan fazla etkilenmeyecek giysilerini giydi hafif makyaj yaptıktan sonra çantasını aldı ve yatakhaneden çıktı. Etrafta bazı öğrenciler dolanıyor bazıları da bahçede oyunlar oynuyorlardı. Jasmine onların yanında olmaktan çok sıkıloyardı. Onlar çok çocuksu davrandıkları için hiç de içinden gelmiyordu onlarla oynamak. Jasmine bir kaç dikaka sonra Hogsmeade'ye gelmişti. Orası oldukça kalabalıktı. Genelliklede öğrenciler vardı. Yanlarında da ya sevgilileri yada arkadaşları vardı. Bu durum Jasmine'yı bir an hüzünlendirdi. Yanında arkadaşı olmasını çok istiyordu. Canı biraz sıkılmaya başlamıştı. Aklından Şekerci dükkanına gitmek gelmişti. Belki orada birilerini görme umuduyla hemen yönünü şekerci dükkanına doğru çevirdi. Bir kaç dikaka sonra oraya ulaşmıştı. İçerisi bayağı bir kalabalıktı. İçeriye biraz incelerken kapıyı kendine çekerek içeriye girdi. Tam içeriye girerken Eleanora'nın bacağına hafif bir şekilde poşet çarptığını hissetti. Kimin çarptırdığını görmek için kafasını o yöne doğru çevirdi. Aksi bir kıza benziyordu. Biraz da sinsin sinsin bakıyordu. Jasmine onu okulda görmüş gibi olmuştu ama çıkartamamıştı. Jasmine kıza bakarak söze başladı.

" Dikkatli olsana.. "

dedikten sonra sinirli sinirli boş bir masa buldu ve sıkıntılı bir şekilde düşünmeye başladı. Jasmine yalnızlıktan çok sıkılmıştı artık. Birilerinin yanında olmasını o kadar çok sitiyordu ki. Artık bunalmıştı. Birilerinin gelmesini çok istiyordu.

++ İsteyen gelebilir.
Cassandra Amy Black
Ravenclaw V.Sınıf Öğrencisi
Cassandra Amy Black

Kadın
Savaşta Tarafı : ~O Tam Bir Kötü!~ Sevgilisi de Lord'dan gıcık alıyor XD Lord'da abisi... Ne 2Lem xD
Rp Sevgilisi : ~Edward.J.Cullen~ Kaçır beni xP. Evimin kadını 12 çocuğumun anası olucam xD
Asam : ~
Özel Yetenek : ~Animagus x Puma~
Rp Yaşı : ~15.
Patronus : ~Yılan~

Character sheet
Büyü Gücü:
Sıkıcı hayat Left_bar_bleue10/10Sıkıcı hayat Empty_bar_bleue  (10/10)

Sıkıcı hayat Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı hayat   Sıkıcı hayat Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 3:28 pm

Cass yorucu bir gün geçirmişti. Abisine bu olayları anlatmak gerçekten zor ve sıkıntı vericiydi. Üstüne Edward'ın gelmesi olayı bitirmişti.
Canı tatlı birşey istedi. I. sınıftayken Liz'le hep Balyumruk Şekerci Dükkanı'na giderlerdi. Eski günleri hatırlar gibi oldu.
Dükkana doğru yürüdü. Abisi cisimlenmeyi önerir ve tercih ederdi. Cass ise güzelliğine dikkat ettiği için spor yapar ve koşardı.
Dükkana girdiğinde baya kalabalık olduğunu gördü. Ama Domuz Kafası'ndan iyi bir tercihti. En azından kapı gıcırdamıyordu!
Boş gözüken bir masa vardı. Orada da sarı cübbeli. Bir dakika ? Sarı cübbeli mi? Bir Hufflepuff mu vardı? Abisine Hufflepuff'larla takılmayacağına dair söz vermişti. Ama başka yer yoktu.
Selam vermemek kaydıyla oraya oturdu ve herzamanki jelibonlarından alıp yemeye koyuldu.
Kızı biraz süzdü,kız onu görmüştü ama süzdüğünün farkına bile varmamıştı. Büyük ihtimalle kız neden selam vermediğini merak ediyordu.
http://expelliarmus.express-forum.com/forum.htm
Jasmine Lola Descartes
Jasmine Lola Descartes

Kadın
Savaşta Tarafı : Kararsız ama Hufflepuff'lı olduğu için Zaylılara biraz daha yakın fakat ölüm yiyene geçmeye meğilli.
Rp Sevgilisi : Yakışıklı, çok online olan ve Rp yüzeyi iyi olan birisini arıyor..

Sıkıcı hayat Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı hayat   Sıkıcı hayat Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 4:42 pm

Jasmine sandalyede birinin gelmesini bekliyordu. Canı çok sıkılıyordu. O sırada garsona seslenerek jelibon getirmesini söyledi. Bir kaç dikaka sonra garson jelibonları masanın üzerine koydu.J asmine de onları afiyetle yemeye koyuldu. Gözü hala kapıdaydı. Canı gerçekten çok sıkılıyordu. Birisiyle konuşmak istiyordu artık. Yalnız kalmak onu çok boğuyordu. Çok sıkıyordu. Bir kaç dikika sonra kapıdan Mavi cübbeli bir bayan girdi. Bu Ravenclawlıydı. Kız ilk önce etrafına bakındı hiç boş bir masa yoktu. Jasmine'nın yanına gelirken mecburiyettin geliyor gibiydi. Jasmine tam selam verecekti ki kız ona selam vermeden sandalye çekip oturunca Jasmine de ilk önce biraz kaçındı. Neden böle yaptığını hiç anlamamıştı. Neden selam vermediğini çok merak ediyordu. İlk önce Jasmine de selam vermek istemeşti ama dayanamayıp elini uzatarak söze başladı.

" Merhaba ben Jasmine.. "

dedi. Jasmine her ihtimale karşı selam vermişti. Öyle somurtarak oturmak istemiyordu. Masasına bir kız gelmiş belki onunla arkadaş olabilirdi. Bu sırada da sıkıntısı giderdi hiç değilse..
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın
Savaşta Tarafı : ~O Tam Bir Kötü!~ Sevgilisi de Lord'dan gıcık alıyor XD Lord'da abisi... Ne 2Lem xD
Rp Sevgilisi : ~Edward.J.Cullen~ Kaçır beni xP. Evimin kadını 12 çocuğumun anası olucam xD

Character sheet
Büyü Gücü:

Sıkıcı hayat Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı hayat   Sıkıcı hayat Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 5:17 pm

Kız da jelibon yiyordu. Kız sonunda dayanamayıp;
" Merhaba ben Jasmine.. " dedi elini uzatarak.
Cass yüzüne sahte gülümsemesini yerleştirerek;
" Cassandra.. " dedi.
Kızın elini sıktı. Jelibonlarına geri döndü.
" Güzel,lezzetli jelibonlarım,her renkteler. " dedi kendi kendine.
Ayıcıkları bir yana filleri bir yana ayırıyordu.
Jasmine Lola Descartes
Jasmine Lola Descartes

Kadın

Sıkıcı hayat Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı hayat   Sıkıcı hayat Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 12:54 pm

Jasmine kıza elini uzattığında kız ilk önce onu görmemiş gibiydi. Tavırları farklıydı. Bir kaç dikaka geçtikten sonra Jasmine'yi görmüş olsa gerek onun elini tutarak " Cassandra.. " diye mırıldandı. Yüzünde belirsiz bir gülümseme vardı. Bu gülümseme Jasmine'yi çok rahatsız etmişti. Kızın neden böle davrandığını hala anlayamamıştı. Çok garipti. Jasmine ona yakınlaşmak istiyorken kız ondan uzaklaşmak istiyor gibi bir tavrı vardı. Jasmine de fazla ısrar etmek istemiyordu. Kız konuşmak isterse zaten laf atardı. Jasmine önünde ki jelibonları yemeye koyuldu.
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:

Sıkıcı hayat Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı hayat   Sıkıcı hayat Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 1:44 pm

Kız da jelibonları yiyordu. Kesinlikle Cass'ı anlayamamıştı. Ama bir Hufflepuff takıntısıydı işte. Jelibonlarını bir aslan bir maymun bir yılan olarak ayırmaya devam etti. Bir maymun jelibon yere düştü. Yüzünü buruşturdu,onu yerden kaldırarak;
" Üzülme jeliboncuk. " dedi.
Gören Cass'ı kesin deli sanardı. Hangi salak bir jelibona yemek yerine jeliboncuk derdi ki?
Jasmine'nin bakışlarından onun deli olduğunu düşündüğünü anlamıştı. Onun jelibonlarının bittiğini gördü;
" Jelibon ister misin? Yılanlılar olmaz ama koleksiyonum var. " dedi.
Jasmine Lola Descartes
Jasmine Lola Descartes

Kadın

Sıkıcı hayat Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı hayat   Sıkıcı hayat Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 2:01 pm

Jasmine jelibonları yemeye devam ediyordu bir kaç dikaka sonra jelibonları bitmişti hepsini yemişti. Gerçekten de çok tatlıydı jelibonları biraz daha istemek için garsona tam el yapacakken Cassandra Jasmine'nin jelibonlarının bittiğini görünce ona gülümseyerk söze başladı.

" Jelibon ister misin? Yılanlılar olmaz ama koleksiyonum var. "

dedikten sonra Jasmine ona bir an gülümsedi. Kız Jasmine'ye biraz daha yakınlık göstermişti. Bu durum Jasmine için çok mutlu bir durumdu. Jasmine'de aslında biraz daha canı istiyordu o tatlı jelibnlardan. Ama alması iyi olurmuydu. Çünkü kızla daha yeni tanışmıştı. Ama kız ona ikram etmişti zaten. Jasmine ona doğru gülümseyerek söze başladı.

" Sağol canım ayıcıklı olanlardan alabilirim. "

dedi ve ayıcıklı olanlardan bir tane alda ve yemeye devam etti. Sonunda kız Jasmine'ye yakınlık göstermişti. Jasmine kıza hala gülümseye devam ediyordu. Çok tatlı bir kıza benziyordu Cassandra. Onunla aynı okulda olmaları çok iyiydi aslında. Jasmine kızın daha fazla yakınlık göstermesini bekliyordu. Çünkü ilk önce ona fazla iyi davranmamıştı. Onun biraz daha yakınlık göstermesini bekliyordu.
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:

Sıkıcı hayat Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı hayat   Sıkıcı hayat Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 3:27 pm

" Sağol canım ayıcıklı olanlardan alabilirim. "

" Peki. " dedi mutlu bir şekilde. Zaten ayıcıklı olanları pek sevmiyordu. Yılanları ayırıp,çantasındaki poşete doldurdu. Ardından Jasmine'nin biraz daha yemesi için paketi ona doğru uzattı.
Yeni konu açıp,kendini affettirmek umuduyla konuştu;

"Ee?"
Jasmine Lola Descartes
Jasmine Lola Descartes

Kadın

Sıkıcı hayat Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı hayat   Sıkıcı hayat Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 4:59 pm

Jasmine bir kaç tane jelibon yedikten sonra biraz bıkmış gibiydi. Çok yemişti midesi biraz tuhaf olmuştu. Cassandra biraz daha yemesi için paketi Jasmine'ye doğru uzattığında daha fazla yiyemeyeceğini anladı. Cassandra'ya bakarak yiyemeyeceğini işaret etti. Cassandnra da fazla ısrar etmek istemedi. Kız da sıkılmış olmalı ki Jasmine'ye bakarak;

" Ee? "

dedi. Belliydi ki o ilk geldiğinde selam vermemişti o yüzden kendini Jasmine'ye affettirmeye çalışır bir hali vardı. Jasmine'd biraz mutlu olmuştu. Cassandra'nın kendine ısınması onu çok mutlu etmişti. Gülümseyerek elini masanın üzerine koyarak söze başladı.

" Ne olsun öle işte okul, dersler, ödevler derken zaman geçip gidiyor. Sen kaçıncı sınıfa gidiyorsun? "

dedikten sonra meraklı gözlerle ona bakmaya başladı.
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:

Sıkıcı hayat Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı hayat   Sıkıcı hayat Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 7:37 pm

Cassandra biraz daha yemesi için paketi Jasmine'ye doğru uzattığında Cassandra'ya bakarak yiyemeyeceğini işaret etti Jasmine. Cassandra da fazla ısrar etmek istemedi.

" Ne olsun öle işte okul, dersler, ödevler derken zaman geçip gidiyor. Sen kaçıncı sınıfa gidiyorsun? "

" Ben V. Sınıf bir Ravenclaw öğrencisiyim. Büyüyünce de bakanlıkta çalışacağım. " dedi gururla.

" Peki ya sen ? " dedi merakla hemen.
Jasmine Lola Descartes
Jasmine Lola Descartes

Kadın

Sıkıcı hayat Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı hayat   Sıkıcı hayat Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 10:13 pm

Jasmine, Cassandra'ya sorusunu sorduktan sonra bir kaç dikaka sonra cevap gelmişti.

" Ben V. Sınıf bir Ravenclaw öğrencisiyim. Büyüyünce de bakanlıkta çalışacağım. "

dedi güülmseyerek. Jasmine de ona doğru gülümsüyordu. Jasmine ondan bir yaş küçüktü ama ona abla demesine gerek oyktu çünkü bir yaştan birşy olmazdı. Tabi Jasmine öle düşünüyordu. Cassandra için bu doğru muydu bilinmezdi. Ama Jasmine ona abla demek hiç içinden gelmiyordu. Cassandra Jasmine'ye doğru baktı ve sordu.

" Peki ya sen ? "

dedi meraklı gözlerle. Jasmine aslında profesör olmak istiyordu. Onun hedefi buydu. Karanlık sanatlara karşı savunma profesörü yada iksir profesörü olmak istiyordu. Bakanlıkta çalışmayı hiç aklından bile geçirmemişti. Aslında iyi fikirdi. Okulu bitirce ya bakanlıkta çalışmalıydı yada şifacı olmalıydı. Jasmine için çok kararsız bir durumdu aslında. Cassandra'ya cevap vermesi gerekiyordu. Onun hedefsiz olduğunu düşünmesini istemezdi. Jasmine biraz düşündü ve cevap verdi.

" Ihmm.. Ben IV. sınıf Hufflepuff öğreciyim. Okulu bitirince nasip olursa profesör olmak istiyorum. "

dedikten sonra gülümseyerek ona bakmayı devam etti. Aklına birşey gelmemişti başka.
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:

Sıkıcı hayat Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı hayat   Sıkıcı hayat Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 10:59 pm

" Ihmm.. Ben IV. sınıf Hufflepuff öğreciyim. Okulu bitirince nasip olursa profesör olmak istiyorum. " dedi Jasmine.

Profesörlük çok zor bir işti Cass'a göre. Hiç çekemezdi.

" Profesörlük mü? Çok zor iş. Abimden biliyorum. O kadar yükü kaldıramam ben. Aramızda kalsın esrar dairesi başkanı olmak istiyorum! " dedi sinsice.

" Ee,arkadaşlarından falan bahset. Aramızda kalır sevdiğin biri var mı? " dedi abisi gibi sinsice sağ kaşını kaldırarak...

Belki de Jasmine Cass'ın sırdaşı olurdu...
Jasmine Lola Descartes
Jasmine Lola Descartes

Kadın

Sıkıcı hayat Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı hayat   Sıkıcı hayat Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 3:24 pm

Jasmine profesör olacağını söyledikten sonra Cassandra ona şaşkınlık içinde bakmaya başladı. Biraz bekledikten sonra söze başladı.

" Profesörlük mü? Çok zor iş. Abimden biliyorum. O kadar yükü kaldıramam ben. Aramızda kalsın esrar dairesi başkanı olmak istiyorum! "

dedi sinsi sinsi bakarak. aslında Jasmine için fazla zor bir meslek değildi. Çünkü o çocuklara birşeyler öğretmekten büyük zevk alıyordu. Bu durum da onu zora sokacak değildi. Jasmine aslında bir yandanda bakanlık çalışanı olmak istiyordu ama bunu becerebileceğini fazla sanmıyordu. Onun zevk ile yapabileceği tek şey olabilirdi oda profesörlüktü. Cassandra için iyi bir meslek olabilirdi ama Jasmine için asla. O sadece profesör olmak için çalışıyor ve çabalıyordu. Cassandra biraz bekledikten sonra sağ kaşını kaldırarak söze başladı.

" Ee, arkadaşlarından falan bahset. Aramızda kalır sevdiğin biri var mı? "

dedi. Aslında bunları Cassandra ile konuşmalımıydı bilmiyordu. Anlatsa iyi olurdu çünkü onunla ileride iyi bir dost ve iyi bir sırdaş olabilirlerdi. Jasmine'nin hayatırda şuanda hiç kimse yoktu. Aslında olmasını isterdi ama şu ana kadar bunları düşünmek için biraz erken olduğunu fark etti. Jasmine kıza dönerek cevap verdi.

" Ihmm.. Aslında şuan da kalbimde hiç kimse yok. Bu durum bende de kaynaklana bilir. Çünkü şu zamana kadar hiç kimseyi sevmedim. Hoşlanmadım bile. Biraz erken olduğunu düşünüyorum aslında. Fakat beni seven ve bana sahip çıkan biri olursa neden olmasın. Bunu düşünmek isterim. "

dedikten sonra ellerini masanın üzerinden kaldırdı ve saçına doğru yöneltti. Saçı biraz bozulmuş hissine kapıldı bir an. Sağ eli ile perçemini düzeltti ve gülümseyerek söze başladı.

" Eee senin var mı bakalım. Bana sorduğuna göre birisi var galiba. "

dedikten sonra gülümseyerek meraklı gözlerle ona bakmaya başladı.
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:

Sıkıcı hayat Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı hayat   Sıkıcı hayat Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 3:34 pm

" Ihmm.. Aslında şuan da kalbimde hiç kimse yok. Bu durum bende de kaynaklana bilir. Çünkü şu zamana kadar hiç kimseyi sevmedim. Hoşlanmadım bile. Biraz erken olduğunu düşünüyorum aslında. Fakat beni seven ve bana sahip çıkan biri olursa neden olmasın. Bunu düşünmek isterim. " dedikten sonra ellerini masanın üzerinden kaldırdı ve saçına doğru yöneltti Jasmine.

" Erken mi? On dört yaşındasın Jasmine ayrıca çok güzel bir kızsın. Sadece bina puan kaybettiriyor. " dedi düşünceli.

Sağ eli ile perçemini düzeltti ve gülümseyerek söze başladı.

" Eee senin var mı bakalım. Bana sorduğuna göre birisi var galiba. "

" Çok mu belli? Daha doğrusu biri var ama yok... " dedi umutsuzca. Belki de bu soruyu hiç sormamalıydı. Herkese bunu mu anlatacaktı?
Jasmine Lola Descartes
Jasmine Lola Descartes

Kadın

Sıkıcı hayat Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı hayat   Sıkıcı hayat Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 8:39 pm

" Erken mi? On dört yaşındasın Jasmine ayrıca çok güzel bir kızsın. Sadece bina puan kaybettiriyor. "

dedi Cassandra. Aslında Jasmine erken olduğunu söyledi çünkü daha kimse ona çıkma teklifi bile etmemişti. O yüzden hiç düşünmemişti. Aslında birisi ona çıkma teklifi etseydi belki kabul ederdi. Bu konuda da biraz kararsız kalırdı açıkcası. Cassandra, Jasmine'nin sorduğu ikinci sorusundan sonra Cassandra düşünceli gözlerle söze başladı.

" Çok mu belli? Daha doğrusu biri var ama yok... "

dedi kaçamaklı sözlerle. Neden söylemediğini bilmiyordu. Jasmine onun bir çıktığı olduğunu biliyordu. Daha doğrusu tahmin ediyordu. Çünkü Cassandra çok güzel bir kızdı. Onun gibi bir kızın nasıl sevgilisi olmazdı ki. Belkide söylemek istemiyordur diye sonradan düşünmeden edemedi. Jasmine Cassandra'ya bakarak söze başladı.

" Canım rahat kimseye söylemem merak etme. Sevgilin varsa var de yoksa yok de. Ama söylemek istemiyorsan o ayrı tabi. "

dedikten sonra gözlerini birden düşürmüştü.
Cassandra Amy Black
Cassandra Amy Black

Kadın

Character sheet
Büyü Gücü:

Sıkıcı hayat Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı hayat   Sıkıcı hayat Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 9:48 pm

" Canım rahat kimseye söylemem merak etme. Sevgilin varsa var de yoksa yok de. Ama söylemek istemiyorsan o ayrı tabi. " dedikten sonra gözlerini birden düşürmüştü Jasmine.

" Pek sevgili denemez aslında Jasmine. " dedi umutsuz gözlerle Jasmine'ye bakarak Cass.

Aslında sevmiyordu belki de... Ama bu konu üzerinde fazla duruyordu. Ne yapacağını şaşırıyordu Cass. En iyisinin kaçmak olacağını düşünerek.

" Jasmine Hogwarts'a dönmem gerek? Bana eşlik etmek ister misin? " dedi güler yüzle Jasmine'ye.
Jasmine Lola Descartes
Jasmine Lola Descartes

Kadın

Sıkıcı hayat Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı hayat   Sıkıcı hayat Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 10:11 pm

" Pek sevgili denemez aslında Jasmine. "

dedi. Umutsuz gözlerle Jasmine'ye bakıyordu. Bir anda yüzü düşmüştü. Mutsuz olmuş gibi görünüyordu. Jasmine bir an kendini biraz tuhaf hissetti. O soruyu keşke sormasaydım diye düşürdü bir an hüzünlü hüzünlü. Cassandra'yı üzmek isetmezdi. Ama böle birşey olacağını da bilemezdi ki. Cassandra bir an düşündü ve söze başladı.

" Jasmine Hogwarts'a dönmem gerek? Bana eşlik etmek ister misin? "

dedi gülümseyerek. Jasmine'ninde zaten biraz canı sıkılmıştı. Artık okula dönmekte istemişti. Cassandra'ya bakarak söze başladı.

" Tabi neden olmasın. "

dedi. Garsona hesabı getirmesini el işareti ile işaret etti. Garson hemen hesabı getirdi ve hesabı ödediler. Eşyalarını alarak şekerci dükkanından gülmüseyerek ayrıldılar. Okula konuşarak ilerlemeye başladılar. O gün Jasmine için çok eğlenceli ve güzel bir gündü.
Angel Vénüs Descartes
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Angel Vénüs Descartes

Kadın
Savaşta Tarafı : Ölüm yiyen..
Rp Sevgilisi : ....Aranıyor....
Özel Yetenek : ~
Rp Yaşı : 18
Patronus : ~ tavşan

Sıkıcı hayat Empty
MesajKonu: Geri: Sıkıcı hayat   Sıkıcı hayat Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 11:35 pm

Out: Kurgu bitmiştir..

Sıkıcı hayat
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-